Uqaqvigitiguut

Uqaqvigitiguut

Jason Mikki – Tukimuaktitiyi – NIWS-kuniexdir@niws.ca-mi
164 Mivvik Avenue-mi | Titiraqaqvikmi Qiyuqut 219 | Kagiqliniqmi, Nunavumi X0C 0G0
Hivayautaa: 867-645-4860 | Kayumiktukut: 867-645-4861

Jason Mikki – Tukimuaktitiyiulaktuq – Qigiqtaalukmi Nunaminqwb@niws.ca-mi
Titiraqaqvikmi Qiyuqut14 | Hanirayakmi, Nunavumi X0A 0K0
Hivayautaa : 867-928-8430 | Kayumiktukut: 867-928-8431

Toghwemu (Teegee) Akande – Hivuliqhuqti Maniliqinikutfindir@niws.ca-mi
164 Mivvik Ave-mi | Titiraqaqvikmi Qiyuqut219 | Kagiqliniqmi, Nunavumi X0C 0G0
Hivayautaa: 867-645-4860 | Alruyaqtugitukut : 867-645-7636 | Kayumiktukut: 867-645-4861

Rita Tutanuak – Maniliqinikut Atanguyaq (NIWS-kuni)finance@niws.ca-mi
164 Mivvik Avenue-mi | Titiraqaqvikmi Qiyuqut 219 | Kagiqliniqmi, Nunavumi X0C 0G0
Hivayautaa: 867-645-4860

(Inuituq) – Aulajutinik Ihuaqhaiyiadmin@niws.ca-mi
164 Mivvik Ave-mi | Titiraqaqvikmi Qiyuqut 219 | Kagiqliniqmi, Nunavumi X0C 0G0
Hivayautaa: 867-645-4860

Amy Siusangnark – Maniliqinikut Atanguyaq(KWB-kuni KRWB-kunilu) | kwbkrwb@niws.ca-mi
164 Mivvik Avenue-mi | Titiraqaqvikmi Qiyuqut 219 | Kagiqliniqmi, Nunavumi X0C 0G0
Hivayautaa: 867-645-4860

Dayna Ussak – Maniliqinikut Atanguyaq (QWB-kuni)qwbaccounts2@niws.ca-mi
164 Mivvik Avenue-mi | Titiraqaqvikmi Qiyuqut 219 | Kagiqliniqmi, Nunavumi X0C 0G0
Hivayautaa: 867-645-4860

Qovik Netser – Kivaliqni Nunami Ihuaqhaiyikwb@niws.ca-mi
164 Mivvik Ave-mi | Titiraqaqvikmi Qiyuqut219 | Kagiqliniqmi, Nunavumi X0C 0G0
Hivayautaa: 867-645-4860 | Alruyaqtugitukut : 867-857-6921

Jackie Price – Ihuaqhaiyi, Ilituqhaiyi, Upalugaiyaiyilujprice@niws.ca-mi
Titiraqaqvikmi Qiyuqut1379 | Iqalukni, Nunavumi X0A 0H0
Hivayautaa: 867-975-7303 | Kayumiktukut: 867-975-7320

Ema Qaggutaq – Qitiqmiuni Nunami Ihuaqhaiyikrwb@niws.ca-mi
Titiraqaqvikmi Qiyuqut 104 | Kugaaqyukmi, Nunavumi X0B 1K0
Hivayautaa: 867-769-1007 | Kayumiktukut: 867-769-1009

Kolola Pitsiulak – Maniliqinikut Pivaliayutinik Ihuaqhaiyikpitsiulak@niws.ca-mi
Kimmirutmi, Nunavumi X0A 0N0
Hivayautaa: 867-939-2646 | Kayumiktukut: 867-939-2141

Thomas Panioyak – KRWB-kuni Havaamik Ihuaqhaiyikrwbpc@niws.ca-mi
Titiraqaqvikmi Qiyuqut309 | Quqluqtumi, Nunavumi X0B 0E0
Hivayautaa: 867-982-4982 | Kayumiktukut: 867-982-4182

Comments are closed.